233740-P2CEY2-880

ایزی تور

پلتفرم ترجمه خدمات مورد نیاز توریست ها

سالانه توریست های زیادی از کشور های عربی و عده زیادی با هدف استفاده از خدمات پزشکی و سلامت به ایران سفر می‌کنند.  خیلی از مواقع به دلیل مشکلات یکسان نبودن زبان، به سختی ارتباط برقرار می‌کنند و یا ممکن است تعدادی از رستوران ها، هتل ها و… به دلیل نداشتن مترجم نتوانند پذیرای این توریست‌ها باشند. بنابر‌این این موضوع هدف و انگیزه ای شد تا اپلیکیشن ایزی تور به وجود آید.

در این اپلیکیشن ترجمه خدمات مربوط به توریست‌ها به زبان کشور مهمان و میزبان انجام می‌شود. به این صورت که مسافر عربی زبان می‌تواند بلیط، محل اقامت، رستوران و ترانسفر خود را در اپلیکیشن به زبان عربی جستجو و رزرو کند. همچنین ارائه دهندگان خدمات در ایران، خدمات رزرو شده خود را به زبان فارسی مشاهده می‌کنند.

در این صورت  توریست‌ها مشکل ارتباطی ندارند و به صورت آنلاین و به زبان خودشان از خدمات بهره مند می‌شوند همچنین تمامی ارائه دهندگان خدمات اعم از رستوران، هتل و مسافرخانه، آژانس های مسافرتی بدون نیاز به تسلط به زبان عربی می‌توانند بازار مشتریان خود را گسترش دهند و از سود بیشتری بهره مند شوند.
لازم به ذکر است که ایزی تور در ابتدا کار خود را با زبان عربی شروع می‌کند و در آینده به زبان های دیگر گسترش می‌یابد.
چشم انداز ایزی تور:
با توجه به گسترش بازار توریستی و گردشگری در نقاط مختلف جهان و ضرورت برقراری ارتباط بین مهمان و کشور میزبان، نیاز به سامانه ای که بتواند امر برقراری ارتباط را برای افراد راحت تر کند بیشتر حس میشود. و با توجه به اینکه اپلیکیشن ایزی تور در برنامه آینده خود قصد افزودن زبان های مختلف را دارد، انتظار میرود علاوه بر ایران، در کشور های دیگر هم استقبال خوبی از این اپلیکیشن صورت گیرد و مورد استفاده توریست ها و میزبانان در سایر کشور ها نیز قرار گیرد.

دریافت از گوگل پلی

اطلاعات تماس

  • 433 4620 0910
  • easytoor@easygroups.ir
  • easy.toor