Young man Delivering Package to customer at home. Delivery

ایزی بسته

پلتفرم فروش اشتراکی

ماموریت ایزی بسته چیست؟

ایزی بسته، یک پلتفرم اشتراکی است که وظیفه آماده سازی و رساندن کالاهای تند مصرف مورد نیاز کاربران در زمان تعیین شده توسط آنها را دارد. به این صورت که کاربران می‌توانند اشتراک سالانه، ماهانه و یا هفتگی بگیرند و با توجه به نیاز خود، بسته مورد نظرشان که تشکیل شده از کالاهای تند مصرف مانند لوازم شوینده بهداشتی، مواد خوراکی و … را یکبار در ایزی بسته سفارش می‌دهند و مثلا اشتراک یک ماهه می‌گیرند که در این یک ماه هر هفته این بسته به دستشان برسد. پرداخت هزینه هم به این صورت است که در هنگام ثبت درخواست هزینه یک ماه به صورت یکجا در همان ابتدا پرداخت می‌شود.

چرا ایزی بسته به وجود آمد؟

در دنیای امروز وقت و هزینه دو آیتم بسیار مهم است که هر کسی سعی می‌کند در حد امکان در مصرف این دو صرفه جویی کند. ایده ی ایزی بسته نیز در راستای همین خواسته جامعه شکل گرفته و تلاشش در راستای ارائه شیوه ای نوین برای کمک هر چه بیشتر به صرفه جویی وقت و هزینه است.

کاربران با استفاده از این اپ علاوه بر اینکه وقتی برای مراجعه و خرید حضوری نمی‌گذارند، حتی برای خرید آنلاین خود هم تنها یکبار وقت برای انتخاب و ثبت درخواست صرف می‌کنند و نیاز نیست برای خرید های تکراری، به تعداد دفعات نیاز، سفارش ثبت کنند. همچنین همانطور که می‌دانید در کشور ایران میزان تورم بسیار بالاست و با توجه به اینکه شما بسته خود را از چند ماه قبل خریداری نموده اید، تورم شامل خرید شما نمی‌شود و به همان قیمت زمان خرید، بسته را تحویل می‌گیرید. بنابراین با در نظر گرفتن این موضوع، شما با خرید اشتراکی در هزینه های خود صرفه جویی کرده اید.

چشم انداز و توسعه:

از آنجایی که این فعالیت ترند روز دنیاست و ایزی بسته کمک خیلی زیادی به راحت تر شدن زندگی افراد خواهد کرد، پیش بینی می‌شود که استقبال خیلی خوبی شود. و در آینده به سمت برآورده کردن سفارش های روزانه می‌رود. لازم است که فرهنگ سازی خوبی در این راستا انجام شود تا مردم از مزایای ایزی بسته آگاه شوند.

مزایای ایزی بسته در یک نگاه:

  • صرفه جویی در زمان به دلیل عدم خرید حضوری
  • صرفه جویی در زمان به دلیل امکان یک بار ثبت کردن سفارش های تکراری برای مدت طولانی
  • صرفه جویی در هزینه رفت و آمد
  • عدم پرداخت هزینه اضافه تر در صورت بالا رفتن قیمت کالا

دریافت از گوگل پلی

اطلاعات تماس

  • 433 4620 0910
  • easyja@easygroups.ir
  • easy.basteh.ir